رضا محقق

رضا محقق

من رضا محقق هستم که ده سال به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات بازاریابی و فروش برای کسب و کارهایی فعال که نیاز به تبلیغات حرفه ای دارند فعالیت می کنم. در سال ۸۹ وارد حوزه تبلیغات شدم و کارم را در کانون تبلیغات پیک برتر شروع کردم با توجه به فعالیت قبل از سال ۸۹ که در بازار تهران مشغول تولید و فروش لباسهای زنانه بودن با یک تجربه خیلی خوب وارد عرصه تبلیغات شدم.

نگاه منِ رضا محقق کلا نسبت به فضای تبلیغات متفاوت بود به خاطر همین این که خیلی دوست داشتم به کسب و کارها در فروش بیشتر کمک کنم کاری که خودم در گذشته تجربه داشتم در سال اول حضورم در شرکت پیک برتر موفقیت چشمگیری به دست آوردم زیرا فروش را بلد بودم و ارتباط خوبی میساختم. رفته رفته با گذشت روزها و ماه ها تجربه های بسیار مفیدی را از دل کسب و کارها به دست آوردم، صاحبان کسب و کار های مختلفی را دیدم و افتخار این را داشتم که تجربه های مختلفی را از افراد موفق و کارافرین بگیرم.

 در این پنج سالی که در پیک برتر کار کردم بالغ بر ۵۰۰ کسب و کار ازجنس کسب و کارهای کوچک و بزرگ مثل: سالن های زیبایی، کلینیک های زیبایی بازارهای این چنینی حضور داشته و یا برندهای قابل توجه ای مثل بلو گاز و پنبه کاوه و مشاغل مختلف را تجربه کردم. بر اساس تجربه زیاد و موفقیت هایی که کسب کرده بودم تصمیم به تأسیس آژانس تبلیغاتی بازارساز گرفتم از زمان شکل گیری بازارساز در سال ۱۳۹۴ تا به امروز بالغ بر ۷۰۰ مشتری را همراه بودم و با تیم فروش بازارساز تجربه کردم.

در طی این سالها تجربه زیادی از فروش کار فنی تبلیغات و اشکالات کسب و کارهای مختلف به دست آوردم اعم از کارکردن با مجموعه فیلم اکران و تبلیغات فیلم های سینمایی کار کردن با هنرمندان مطرح کشور و کارآفرینان موفق باعث شد که در حوزه آموزش و انتقال تجربه بسیار موفقی کسب کنم.

من عاشق آموزش دادن و کمک به کسب و کارها هستم در سال ۹۸ تصمیم گرفتم آکادمی بازارساز را تاسیس کنم و تا به امروز که در نیمه دوم سال ۹۹ هستیم به بالغ بر ۳۵۰۰ دانشپذیر با افتخار خدمت کردم و همچنین به جرآت میگم اولین مجموعه و اولین شخصی هستم که دوره بلاگری را برای عموم برگزار می کنم. و شیوه جدیدی در سطح ایران به وجود آوردم.

تفاوت شیوه آموزش بازارساز با دیگران در چیست؟

ترکیب کردن علم روانشناسی و آموزش کسب و کار باعث اتفاق عجیب و جدیدی شد که من، رضا محقق توانستم از ادغام این دو با هم شیوه های نوینی در کسب و کارهای موفق ابداع کنم. به این گونه که اول روی ذهنیت مثبت و مهارت و شخصیت یک مدیر کار می شود و پس از آمادگی و پذیرش بالاتر برای آموزش علم کسب و کار که تشکیل شده از تعیین استراتژی کسب و کار، تحلیل و آنالیز کسب و کار، پیدا کردن راه های بازاریابی و فروش و تبلیغات اثربخش برای ارائه خدمات آن کسب و کار آماده می شوند.

 تفاوت رضا محقق با سایرین مدرسین در چیست؟

 داشتن ۳ کسب و کار موفق بیزینس خرید و فروش ساعت های لوکس شرکت هنر زمان، آکادمی بازارساز و آژانس تبلیغاتی بازارساز به همراه داشتن تجربه ۱۰ ساله با همکاری بیش از ۱۲۰۰ کارآفرین در سطح ایران و تجربه گرداندن بیزینس های مختلف به علاوه تلفیقی است اطلاعات علمی و کاربردی بر اساس رویکرد بازار ایران و نحوه انتقال متفاوت بین مدرسین مختلف تفاوت بسیاری در شیوه آموزش رضا محقق ایجاد کرده است.

آکادمی بازارساز تاکنون چه دوره هایی را برگزار کرده تاکنون آکادمی بازار ساز هفت دوره در حوزه دیجیتال مارکت به صورت حضوری /گروهی /تخصصی و آنلاین برگزار کرده و یک دوره جامع برای مدیریت کسب و کار به روی به روش مسیر رشد پلاس ارائه کرده برای اولین بار در ایران دوره بلاگری و اینفلوئنسر ایرا با جدیدترین متد روز دنیا برگزار کرده است. سایر دوره‌های این آکادمی عبارتند از دوره تولید محتوا، طراحی سایت، ادمین نابغه، هوش مجازی و دوره های رایگان می باشد به‌زودی از دوره‌ای با روش جدید تحت عنوان تولید محتوا به سبک هک مغز برگزار گردد.